Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Siyaset
  4. »
  5. Trump, Iowa ve New Hampshire operasyonlarını denetlemesi için Cumhuriyetçi veterineri görevlendirdi

Trump, Iowa ve New Hampshire operasyonlarını denetlemesi için Cumhuriyetçi veterineri görevlendirdi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bu arada DeSantis, onu Des Moines, Sioux City, Pella ve Cedar Rapids’e götüren eyalette iki günlük bir sallanmaya başlıyor.

İki kampanya, Iowa’da zorlu bir yarış için hazırlanıyor. Trump’ın kampanyası, geçmişte Iowa’daki parti toplantılarına katılan 35.000 kişinin kapısını çalan eyalet içi gönüllülerden oluşan bir ekibi olduğunu söylüyor. Bu arada DeSantis’in kampanyası, Iowa çabalarını denetlemesi için Temsilci Ashley Hinson’ın (R-Iowa) kampanya yöneticisi olarak görev yapan Sophie Crowell’ı işe aldı.

DeSantis ayrıca destekçileri çıkarmak için büyük ölçüde müttefik bir süper PAC olan Never Back Down’a güveniyor. 50.000 kapı çaldığını söyleyen organizasyon, Cruz’un 2016 başkanlık kampanyasının bir dizi gazisinden oluşuyor. Cruz, o yıl Iowa parti toplantısında Trump’ı az farkla mağlup etti, ancak sonunda adaylığı kaybetti.

Ancak Trump, bu kez daha profesyonel bir operasyon olarak görülen bir operasyon yürütüyor. 2016’dan farklı olarak, eski başkan etrafını kampanya liderleri Susie Wiles ve Chris LaCivita’nın da dahil olduğu deneyimli ajanlardan oluşan bir ekiple çevreledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir