Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Siyaset
  4. »
  5. Obama’nın özel şefi boğuldu – POLITICO

Obama’nın özel şefi boğuldu – POLITICO

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Campbell, Obama ailesi tarafından çalışıyordu ve Martha’s Vineyard’ı ziyaret ediyordu. Kaza sırasında Obama ailesi evde yoktu.

Eski başkan ve eşi Michelle Obama, yaptıkları açıklamada Campbell’ı “ailemizin sevilen bir parçası” olarak nitelendirdi.

Çift, “Onunla ilk tanıştığımızda, Beyaz Saray’da yemek konusunda yaratıcı ve tutkulu ve insanları bir araya getirme yeteneği konusunda yetenekli bir yardımcı şefti” dedi. “İlerleyen yıllarda onu sıcakkanlı, eğlenceli, olağanüstü kibar biri olarak tanıdık ve hepimizin hayatını biraz daha aydınlattı.”

“Bu yüzden Beyaz Saray’dan ayrılmaya hazırlanırken Tafari’den bizimle kalmasını istedik ve o cömertçe kabul etti. O zamandan beri hayatımızın bir parçası ve gittiği için kalbimiz kırıldı.”

Kayıp paddleboarder’ı arama çalışması, bir paddleboardcu arkadaşının yüzeyde mücadele ettiği, battığı ve yeniden yüzeye çıkmadığı yönündeki raporlarının ardından Pazar günü başladı.

Arama Pazar günü geç saatlerde durduruldu, ancak Pazartesi günü eyalet polisi bir tekneden gelen sonar cihazının cesedi kıyıdan yaklaşık 30 metre açıkta 2,5 metre derinlikte bulduğunu söyledi.

Obama ailesi, Campbell’ın karısı ve ikiz çocukları tarafından hayatta kaldığını söyledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir