Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. PlayStation VR2 artık daha fazla satıcıda mevcut

PlayStation VR2 artık daha fazla satıcıda mevcut

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

PlayStation VR2 bir USB kablosuyla bağlı olabilir, ancak Sony sonunda sanal gerçeklik kulaklığı üzerindeki satış münhasırlığını elinde tutuyor.

sonra bir gösterişsiz twitter duyurusu PSVR 2’nin üçüncü taraf satıcılara geleceğine göre, kulaklık artık Amazon, Best Buy, Target, Walmart ve GameStop’tan satın alınabilir. Her perakendeci, PSVR 2’yi ve denetleyicilerini Sony ile aynı olan 549,99 ABD dolarına satıyor. Ayrıca, birlikte almayı tercih ederseniz Dağın Ufuk ÇağrısıPSVR 2’nin potansiyel maliyetlerinin çoğunu sergileyen bu paket 599,99 ABD dolarıdır ve ayrıca Amazon, Best Buy, Target, Walmart ve GameStop’ta satıştadır.

Sıklıkla bahsedilen en büyük sorun, oyun seçimidir ve lansman dizisi çoğunlukla diğer platformlarda zaten mevcut olan oyunlardan oluşur. Bu dalga, aşağıdakiler gibi AAA oyunlar için VR eklentileriyle biraz değişmeye başladı: Büyük Turismo 7 Ve Resident Evil Köyügibi benzersiz deneyimlerin yanı sıra Gözlerinin Önündeancak Sony’nin kanıtlaması gereken daha çok şey var.

PSVR 2’ye biraz daha yardımcı olabilecek bir şey, PC uyumluluğudur, ancak şu ana kadar kartlarda olduğuna dair bir gösterge yok. Şimdilik, sadece şeyi daha fazla mağazada satmak sadece daha fazla yardımcı olabilir. Ve VR’yi sevip sevmediğinizi anlamanın en iyi yolu onu denemek olduğundan, belki de bu, insanların bir PSVR 2 takabilecekleri ve nasıl beğendiklerini ilk elden görebilecekleri kiosklar alan perakende mağazalarının habercisidir. Bu, yalnızca çevrimiçi bir lansmanda şiddetle eksik olan başka bir bileşen.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir