Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Zendaya, Anne Hathaway ve Priyanka Chopra En İyi Moda Üçlüsü

Zendaya, Anne Hathaway ve Priyanka Chopra En İyi Moda Üçlüsü

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bir moda ikonu yeterli değilse, üç taneye ne dersiniz?

zendaya, anne Hathaway Ve Priyanka Chopra 16 Mayıs’ta İtalya’nın Venedik kentindeki Palazzo Ducale’de ortaklaşa fotoğraf çektirdikleri Bulgari Mediterranea High Jewelry etkinliğinde şaşkına döndüler.

Anne, Bulgari’nin yeni mücevher koleksiyonunu kutlayan etkinlikte, üstte altın rengi ve altta gümüş ışıltılara dönüşen bir Atelier Versace elbisesiyle öne çıktı. Elbisenin ayrıca bej mücevherli bir başlığı vardı. şeytan Marka Giyer kırmızı halının ardından giydiği yıldız.

Zendaya’ya gelince, öfori aktris omuzları açık kollu ve dekolte yakalı siyah bir Richard Quinn elbisesi giymişti. Bu arada Priyanka, şarap rengi bir üst ve boncuklu beyaz bir çiçekle süslenmiş eteğe sahip, yüksek moda bir Bayan Sohee iki parçalı set için bir elbise takas etti.

Ve etkinliğin temasına uygun olarak, oyuncular boyunlarına göz alıcı elmas taşlar takarak görünümlerini tamamladılar. Anne’nin kolyesinde yakut renkli değerli taşlar bulunurken, Zendaya’nın aksesuarı bir yılandan esinlenerek yapılmıştır. Priyanka, gümüş taşların arasına gömülü çok renkli değerli taşların olduğu bir gerdanlık takmayı tercih etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir