Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Veteriner Klinik Malzemeleri Nelerdir?

Veteriner Klinik Malzemeleri Nelerdir?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Veteriner medikal malzemeleri olarak kullanım sağlayan ürünler günümüzde en çok veteriner hekimlik merkezi yerinde, ofiste ve muayene yapılacak olan alanda bulunması gereken malzemelerdir. Klinik malzemelerinin pek çoğu uygun boyutta, uygun sayı olarak ve uygun yerde bulunması gereken ürünlerdir.

Bulunulan her bir veteriner hekimliği merkezinde klinik olarak kullanılan malzemelerin eksiksiz ve en iyi şekilde yer alması mutlaka gerekli görülür. Pek çok klinik malzemeleri yer alır. Fakat her birinin kullanım sağladığı yerler ve ihtiyaç duyulan yara veya sağlık ürünleri farklı işe yarar. Veteriner sarf malzemeleri ihtiyacı dâhilinde Doğa Medikal sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Veteriner Klinik Malzemeleri olarak Kullanılan Ürünler

Veteriner klinik malzemeleri olarak ilk sırada boyun askılı modeli ya da askısız modeli ile anestezi maskesi yer alır. Bunlar boyut olarak farklılık gösterebildiği için small, medium, large ve X large boyutları bulunur. Elektrikli operasyon masası ürünü, ilk yardım çantası olarak büyük, orta veya küçük boyda, uygun boyutlarda operasyon yatağı malzemesi, alın aynası, sterilizatör, taşıma sedyesi, yoğun bakım çadırı ve hangi boy gerekli ise onlar.

Acil müdahale ve travma çantası ürünleri, cihaz sehpası, buzdolabı için dijital derece, otoskop ve oftalmoskop seti, EKG mandalı ve EKG puarı, ilaç, tedavi için acil müdahale aracı, pamuk kutusu, veteriner mala, veteriner operasyon ve taşıma masası gibi malzemelerdir. Bütün bu gerekli ürünler için Doğa Medikal sitesinden hizmet alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir