Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Twitter güven ve güvenlik başkanı Ella Irwin istifa etti

Twitter güven ve güvenlik başkanı Ella Irwin istifa etti

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Twitter güven ve güvenlik başkanı Ella Irwin istifa etti, doğruladı Reuters, Elon Musk’ın Twitter’daki en önemli yöneticilerinden birinin ayrılışını münasebetiyle. Irwin, Roth’un o ayın başlarında istifasının ardından Kasım ayında Yoel Roth’tan görevi devraldı. servet Kylie Robison bildirdi Perşembe günü daha erken Irwin’in Slack hesabının devre dışı bırakıldığı ortaya çıktı.

Aylarca süren görev süresi boyunca Irwin, Twitter’da çocuk istismarını engellemek için yeterince çaba göstermediği için inceleme altına alındığı dönemler de dahil olmak üzere bazı çalkantılı döngüleri yönetti. Irwin, “Twitter Dosyaları” raporlarının bir parçası olarak dahili Twitter bilgilerini Bari Weiss ile paylaştı ve bildirildiğine göre Musk’ın özel jeti hakkında bilgi paylaşan Twitter hesaplarının yasaklanmasını yönetti.

Hiç biri Irwin ne de Misk istifasını twitter hesabından paylaştı. Rolü kimin doldurabileceği veya akılda bir aday olup olmadığı bile belli değil – belki de bu, yeni CEO Linda Yaccarino’nun çözmesi gereken bir şey olacaktır.

Twitter’ın basın e-postası, Mart ayından bu yana olduğu gibi bir kaka emojisiyle yanıt verdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir