Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. 80’li Yaşlarındaki Koruyucu Aile, Emekli Olmayı Düşünmüyor

80’li Yaşlarındaki Koruyucu Aile, Emekli Olmayı Düşünmüyor

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

İlk Çocuklarını 1978’de Evlat Eden Çift, Hala Yeni Doğanlara Bakıyor

150’den fazla çocuğa koruyucu aile olan 80’li yaşlarındaki bir çift, emekli olmayı düşünmediklerini ve bırakmayı hayal bile edemediklerini söyledi.

İngiltere Lincolnshrie’da yaşayan Margaret Isdale ve kocası Robert, ilk çocuklarını 1978 yılında evlat edindiler. Günümüzde 2 çocukları olan ve 58 yıldır evli olan çift şu anda 8 aylık bir bebeğe bakıyor. BBC’nin haberine göre yeni doğanlara bakmaya nasıl devam ettikleri sorulduğunda Margaret Isdale ”bilmiyorum sadece bunu yapmaktan zevk alıyoruz” dedi.

46 Yıl Boyunca Koruyucu Aile Olan Çift, Onlarca Çocuğa Ev Sahipliği Yaptı

46 yıl boyunca koruyucu aile olan çift baktıkları çocukların ya evlat edinildiğini ya da öz ailelerine geri döndüklerini söyledi. 1987 yılında down sendromlu ve kalp rahatsızlığı olan Kim adında bir kız çocuğu edinen Isdale’lar, Kim’in 21 yaşında hayatını kaybetmesine rağmen onun kendilerine çok şey öğrettiğini belirtti.

Bay Isdale, ”Baktığınız çocukları nasıl bırakabiliyorsunuz” tepkilerine karşın ”Bu bizim işimizin bir parçası… Baktığımız çocuklar ve aileleri bizle sonradan iletişime geçip ne kadar minnettar olduklarını söylüyorlar” cevabını veriyor.

Lincolnshire Koruyucu Aile Servisi Çifte Yaşam Boyu Başarı Ödülü Verdi

Lincolnshire Koruyucu Aile Servisi, Isdale çiftine onlarca yıldır hayatlarını yetim çocukları büyütmeye adayan özverili çalışmaları ve sevgileri için saygılarını sunarak yaşam boyu başarı ödülü verdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir