Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Twitter DM yanıtlarını yükseltiyor, Musk şifreli DM’lerin Çarşamba günü başladığını iddia ediyor

Twitter DM yanıtlarını yükseltiyor, Musk şifreli DM’lerin Çarşamba günü başladığını iddia ediyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Şirket ve sahibi Elon Musk’tan Salı akşamı tweet’lere göre Twitter, doğrudan mesajlarda bazı büyük değişiklikler yapıyor ve Çarşamba günü şifreli DM’leri sunmayı planlıyor.

Belki de daha büyük değişiklik, Musk’ın Kasım ayında çalışanlarla yaptığı bir toplantıda Twitter için bir öncelik olduğunu söylediği şifreli DM’lerdir. Musk, özelliğin sürüm 1.0 sürümünün Çarşamba günü “gerçekleşmesi gerektiğini” söylüyor ve hızlı bir şekilde “sofistike olarak büyüyeceğine” söz veriyor. “Asit testi, kafama bir silah dayansa bile DM’lerinizi göremediğimdir.” dedi.

Bununla birlikte, gerçekten burada olana kadar şifreli DM’lerin burada olduğuna inanmayacağım; Musk, Şubat ayında platformun reklam gelirlerini içerik oluşturucularla paylaşmaya başladığını söyledi, ancak Salı günü şirketin bunu gerçekten yapmak için hala yazılım üzerinde çalıştığını kabul etti.

Ek olarak Musk, Twitter’ın “yakında” bu platformdaki herhangi biriyle “sizin elinizden sesli ve görüntülü sohbet” yapmanıza izin vereceğini söyledi. Musk’a göre fikir, Twitter’ı “dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla telefon numaranızı vermeden konuşmak” için kullanabilmenizdir. Musk da bu özelliği Kasım ayında çalışanlarla paylaşmıştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir