Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Travis Barker’ın Çocukları Anneler Günü’nde Kourtney Kardashian’a Sevgi Gönderiyor

Travis Barker’ın Çocukları Anneler Günü’nde Kourtney Kardashian’a Sevgi Gönderiyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Sana biraz okumama izin ver Kourtney KardashianAnneler Günü haraçları.

bu Kardashianlar 44 yaşındaki yıldız, bu olayın şerefine üvey çocuklarından çok sayıda tatlı mesaj aldı. Travis Barkeroğlu Landon Barker.

19 yaşındaki Kourtney ve Travis’in geçen yıl İtalya’daki düğün şenliklerinden bir aile fotoğrafının yanı sıra Instagram Stories’de “Anneler Günün kutlu olsun @kourtneykardash” yazdı. “Seni seviyorum umarım iyi bir gün geçirirsin.”

Onun kızkardeşi Alabama Parker da yürek burkan bir not paylaştı.

17 yaşındaki Kourt, Landon ve kız kardeşiyle birlikte “Anneler Günün Kutlu Olsun” Atiana De La Hoya anneleri için de sevgi dolu paylaşımlar yaptı Shanna Moakler– kendi Instagram Stories mesajına “Benimle kendinmiş gibi ilgilendiğin için teşekkür ederim, seni seviyorum @kourtneykardash.”

Ancak hareketli mesajlar burada durmadı. Kourtney, kızından da değerli bir hediye aldı. Penelope Disickeski sevgilisiyle paylaştığı Scott Disick.

Instagram Stories’de görüldüğü gibi, 9 yaşındaki evlerinin zeminini gül yaprakları ve mumlarla kapladı ve parıldayan ışıkların yanına bir dizi aile fotoğrafı astı. Poosh’un kurucusu da hediyeyi takdir etti ve sosyal medyada “En düşünceli kızla kendimi çok kutsanmış hissediyorum” yazdı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir