Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. The Europas ödüllerine başvurmak için son gün

The Europas ödüllerine başvurmak için son gün

admin admin - - 4 dk okuma süresi
0

Avrupa’nın en iyi girişimlerinin seçildiği The Europas ödüllerinden geçtiğimiz yıllarda pek çok kez sizlere bahsetmiştik. Hatırlatmak gerekirse TechCrunch editörü Mike Butcher‘ın kurucuları arasında yer aldığı The Europas, 2009 yılından bu yana Avrupa’nın yükselen teknoloji girişimlerini ödüllendiriyor. 

The Europas’a başvurmak için son gün geldi çattı. Webrazzi olarak medya sponsoru olduğumuz ve Arda Kutsal’ın jüri olarak yer aldığı The Europas ödüllerinde yer almak istiyorsanız bugün (6 Nisan 2021) başvurunuzu tamamlamanız gerekiyor. The Europas ödüllerine başvuran girişimlerin resmi bir süreçten sonra belirlendiğini ve sonrasında halk oylamasına sunulduklarını da paylaşalım.

The Europas’ın bu yıl yemek teknolojileri, B2B / SaaS, iklim teknolojileri, siber teknolojiler, eğitim teknolojileri, fintech, sağlık teknolojileri, medya teknolojileri, mobilte, gayrimenkul teknolojileri, e-ticaret, sosyal inovasyon teknolojileri, uzay teknolojileri, sürdürülebilirlik teknolojileri, Yılın Scaleup’ı, yılın yol göstericisi, yapay zeka, blockchain, deeptech, hızlandırıcı, tohum yatırım fonu, VC fonu ve yılın unicornu kategorilerinde ödüller vereceğini de ekleyelim. Gelelim The Europas ödüllerinin jürisine. Bu yıl The Europas jürisi içinde Webrazzi okuyucularının yakından tanıyacağı pek çok isim yer alıyor.

The Europas jürileri arasında Amadeus Capital partneri Amelia Armour, Seedcamp kurucu ortağı Reshma Sohoni, Felicis kurucusu Aydın Şenkut, Balderton Capital yatırımcısı Cayetana Hurtado, Felix Capital kurucusu Frederic Court, Northzone partneri Pär-Jörgen Pärson, TechCrunch editörü Mike Butcher, Depop CEO’su Maria Raga, Accel partneri Luca Bocchio, IQ Capital yönetici partneri Kerry Baldwin, Passion Capital partneri Eileen Burbidge, OpenOcean genel partneri Ekaterina Almasque, Sweet Capital partneri Pippa Lamb, Bossa Studios’tan Roberta Lucca, Experior Venture genel partneri Kinga Stanislawska, PROfounders genel partneri Sean Seton-Rogers, Moonfire Ventures kurucusu ve CEO’su Mattias Ljungman, Earlybird Digital East Fund yönetici partneri Cem Sertoğlu, Impact X kurucu üyesi Yvonne Bajela, Ada Ventures kurucusu Check Warner, Revent kurucusu Emily Brooke, 7 PC Ventures kurucu partneri Andrew J Scott, Indico Capital partneri, Connect Ventures yönetici partneri Sitar Teli, Capital T VC kurucu partneri Janneke Niessen, Pitango Growth partneri Idit Muallem, Stride.VC partneri Cleo Sham, Tech.eu kurucu editörü Robin Wauters, Atomico partneri Sasha Astafyeva, Blossom Capital partneri Ophelia Brown ve Webrazzi kurucusu ve CEO’su Arda Kutsal yer alıyor.

The Europas ödülleri ile ilgili gelişmeleri sizlere aktaracağız. The Europas ödüllerine buradan başvurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir