Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tekerlekli Evlerin Boyutları

Tekerlekli Evlerin Boyutları

admin admin - - 3 dk okuma süresi
0

Amerika’da 2012 yılı başında başlayan küresel ekonomik kriz dönemlerinde tiny house trendi ortaya çıktı. Buna paralel olarak ülkemizde de ilgi alanı her geçen gün artan küçük ev diye tabir edebileceğimiz modeller arasında ilk sırada tekerlekli ev modelleri gelmektedir. Başlangıçta tatil amaçlı olarak talep gören tekerlekli ev modelleri günümüzde büyük şehirlerimizdeki yoğunluktan ve hava kirliliğinden uzaklaşmak amaçlı olarak ta talep görmeye başlamıştır.

Tiny house akımı küçük ev olarak nitelendirebileceğimiz 10 metrekareden 30 metrekareye kadar oluşabilmektedir. Bu evler sabit ev olarak talep görmekte ayrıca tekerlekli modelleri ön plana çıkmaktadır. Tekerlekli modelleri Gor Gor House tarafından arzu ettiğiniz herhangi bir alan üzerine kurulabilmekte ya da römorklar üzerine kurulan türleriyle istediğimiz yere taşınabilmektedir.

Tekerlekli Evlerin İçinde Neler Vardır?

Bu evler genel hatları ile ana yaşam alanlarından oluşturulmakta ve israftan uzak çevre dostu özellikleri ile tercih sebebidir.  Evlerin iç dizaynları sizler tarafından da yapılabilir. Ayrıca istek ve arzunuza göre anahtar teslim olarak da satın alınabilirsiniz. Genel olarak yaşam alanı, mutfak, banyo kriterleri üstünde kurulan tekerlekli ev modelleri yaz kış kullanılabilmektedir.

Bu tip evlerin elektrik ihtiyaçları güneş panelleri ile su ihtiyaçları depoları ile karşılanmakta ve şehirlerdeki genel yapı içerisindeki birçok faturadan muaf kalmaktadırlar. Çevre dostu ve geleceğe dönük yapısal özellikleri ile ön plana çıkmaktadırlar. Tekerlekli ev modelleri ile yaz kış herhangi bir mevsim arzu ettiğiniz zaman, yer değişikliği yapabilmekte ve mekân değiştirebilmektedir. Tekerlekli ev fiyatları kısa sürede oluşturulabilmekte ve bu konu yönünden de ekonomik yapıya tasarruf sağlayabilmektedir. Gor Gor House sitesinde her bütçeye uygun mutlaka bir model bulunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir