Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Gipsy Kings Türkiye Turnesi Başlıyor

Gipsy Kings Türkiye Turnesi Başlıyor

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Latin müziğinin sevilen grubu Gipsy Kings, Türkiye turnesi kapsamında hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Grammy ödüllü grup, Türkiye’de iki ayrı konser verecek.

İstanbul ve Ankara Konserleri

Gipsy Kings, Türkiye turnesinin ilk konserini 26 Temmuz’da İstanbul Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirecek. İkinci konser ise 27 Temmuz’da Ankara Oran Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak.

Biletler Çevrim İçi Platformlarda

Konsere katılmak isteyenler, biletlerini çevrim içi platformlar üzerinden temin edebilecekler. Gipsy Kings’in eşsiz performansını kaçırmamak için biletlerinizi şimdiden ayırtmayı unutmayın!

Gipsy Kings Hakkında

Gipsy Kings, pop ve flamenko tınılarını harmanlayarak tanınan bir grup olup bugüne kadar 60 milyondan fazla albüm satmıştır. Dünya çapında tanınan grup, “Djobi Djoba”, “Bamboleo”, “Baila Baila”, “La Dona” ve “Un Amor” gibi birçok unutulmaz parçaya imza atmıştır.

1978 yılında Fransa’da kurulan Gipsy Kings, Baliardo ve Reyes ailelerinin bir araya gelmesiyle oluşmuştur. Grupta şu anda resmi olarak kalan iki kurucu üye Nicolas Reyes ve Tonino Baliardo, Gipsy Kings’in eşsiz müziğini hayranlarıyla buluşturmaya devam etmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir