Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Tears of the Kingdom’ı ne kadar süredir oynadığınızı nasıl kontrol edebilirsiniz?

Tears of the Kingdom’ı ne kadar süredir oynadığınızı nasıl kontrol edebilirsiniz?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Zelda Efsanesi: Krallığın Gözyaşları resmi olarak 10 gündür yayında değil, bu da artık kaç saat harcadığınızı görmenin mümkün olduğu anlamına geliyor. Koroklara işkence etmek Switch’inizdeki hesap profilinizi kontrol ederek Hyrule’un uçsuz bucaksız topraklarını keşfedin. Garip bir şekilde, bu sayıyı Switch’inizde yalnızca bir oyunu oynamaya başladıktan 10 gün sonra görebileceksiniz – bu, Switch piyasaya sunulduğundan beri uygulanan garip bir sınırlamadır.

Oyunu kaç saat oynadığınızı görmek için Switch’inizdeki profilinizi nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. (Bu, diğer oyunları da ne kadar süredir oynadığınızı görmenizi sağlar.)

İşte profilimin nasıl göründüğü.
Jay Peters / The Verge tarafından ekran görüntüsü

Switch’inizi Nintendo Switch Ebeveyn Denetimleri uygulamasına kaydettiyseniz daha ayrıntılı bir etkinlik günlüğü görebilirsiniz. Ne yazık ki, uygulama yalnızca oyun süresini yakalıyor gibi görünüyor sonrasında Switch’inizi kaydettirirsiniz, yani bunu henüz ayarlamadıysanız, uygulamada listelenen oynatma süresi Switch’inizden alabileceğiniz kadar doğru olmayacaktır. Bu makaleyi yazarken Switch’imi uygulamaya yeni kaydettim ve Switch’im 40 saat oynadığımı söylese de krallığın gözyaşları, ebeveyn denetimleri uygulamasındaki “Oynatma Süresi” günlüğümde yalnızca 15 dakikalık oyun süresi görünüyor: beş dakika Krallığın Gözyaşları ve ana menüdeki süreyi içeren 10 dakikalık “diğer”.

Yorumlarda ne kadar olduğunu bana bildirin Krallığın Gözyaşları şimdiye kadar oynadın Merak ediyorum! Oyun gerçekten çok iyi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir