Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. T-Mobile yine ücretsiz MLB.TV veriyor

T-Mobile yine ücretsiz MLB.TV veriyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bu yılın başlarında T-Mobile’ın ücretsiz MLB.TV avantajından yararlanma şansınızı kaçırdıysanız, şimdi kaydolmak için ikinci bir şansınız var. Şirket, anlaşmayı 23 Mayıs Salı günü geri getireceğini ve 17 Temmuz’a kadar hak talebinde bulunmanıza izin vereceğini söylüyor.

Beyzbol sezonunun başında genellikle 149,99 ABD doları olan MLB.TV, MLB uygulamasından piyasa dışı ev ve deplasman maçlarını izlemenize ve maç öncesi ve maç sonrası şovları izlemenize olanak tanır. T-Mobile, müşterileri için ek bir avantaj olarak uzun süredir MLB.TV aboneliği sunuyor ve kısa süre önce Major League Baseball ile ortaklığını MLB.TV’yi 2028’e kadar sunacak şekilde genişlettiğini duyurdu.

T-Mobile, Metro by T-Mobile veya T-Mobile’ın ev internet planına kaydolduysanız, T-Mobile Salı günleri uygulamasını indirerek ve bir hesap için kaydolarak anlaşmayı talep edebilirsiniz. T-Mobile ayrıca, T-Mobile’ın Go5g Plus planına kaydolan yeni müşteriler için başka bir bedava ürün daha veriyor ve bu, T-Mobile’ın halihazırda sunmadığı herhangi bir spor yayın uygulaması için hat başına 200 ABD doları içeriyor.

MLB ile ortaklığına ek olarak, T-Mobile şu anda müşterilerinin Apple TV Plus’ın ayda 14,99 ABD Doları tutarındaki Major League Soccer (MLS) sezon geçiş kartına ücretsiz olarak erişmesine olanak tanıyor. Ayrıca İspanyolca yayın uygulaması ViX Premium’a ücretsiz abonelik sunar ve Go5G Plus planıyla birlikte bir Apple TV Plus aboneliği (Cuma Gecesi Beyzbolunu içerir) paketler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir