Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Sosyal Medya Alanında Akla Gelen İsim Uğur Kartal

Sosyal Medya Alanında Akla Gelen İsim Uğur Kartal

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Uğur Kartal sosyal medya alanında uzman bir isim olması ile biliniyor. Özellikle 2012 yılında bu yana sürdürdüğü sosyal medya çalışmaları ile ön plana çıkıyor. Pek çok iş insanı, siyasi iş insanları, TV kanalları ile başarılı çalışmalar yaptı. Günümüzde halen bu çalışmalara devam ediyor.

Uğur Kartal sosyal medyaya çocuk yaşlardan itibaren ilgi duymaya başladı. Yazılım alanında da kendini geliştirerek, başarılarını devam ettiriyor. Ayrıca küçük yaşlardan bu yana pek çok kurslara katılarak, yazılım alanında yeterli eğitimi almıştır. Kişisel gelişime önem verdiği için bu alanda sürekli eğitim almaya devam ediyor. Bu yüzden de pek çok önemli firmanın yazılım alanında başlıca tercih ettiği bir isimdir.

Uğur Kartal’ın Başarılı DJ lik Yaşamı

Uğur Kartal sosyal medyanın yanı sıra dj lik alanında da oldukça ön plana çıkıyor. Uğur Kartal uzun zamandır müzik alanı ile ciddi şekilde ilgilenen bir kişidir. Bu yüzden de aynı zamanda dj lik yapıyor. Başarılı ve oldukça eğlenceli play listesi pek çok sahnede yer alıyor. Pek çok mekân sahibi kişilerin başlıca aranan isimleri arasında Uğur Kartal yer alıyor.

Çıktığı her mekânda oldukça eğlenceli Anlar yaşatan Uğur Kartal başarılı bir dj lik yaşamı sürdürüyor. Ayrıca sosyal kişiliği ile geniş bir çevresi bulunuyor. Sıklıkla kendini geliştiren, müzik alanı ile ilgilenen ve bu alanda çalışmalar yapan bir kişidir.  Uğur Kartal şimdilerde hem sosyal medya hem de dj lik alanında profesyonel çalışmalarına devam ediyor.

Instagram: https://www.instagram.com/tavsiyemidinle/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir