Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Silinen Google Fotoğraflar nasıl kurtarılır?

Silinen Google Fotoğraflar nasıl kurtarılır?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Google Fotoğraflar, fotoğrafları yüz, konum, zaman ve diğer birçok albüm seçeneğine göre çok sistematik bir şekilde sınıflandırır. GoogleFotoğraflar uygulamasından sildiğiniz fotoğraflar ve videolar bile sonsuza kadar silinmeden önce 60 gün boyunca Çöp Kutusu klasöründe tutulur. Silinmeden önce onları geri almak mümkün. Ancak bu, yalnızca Google Fotoğraflar’ın Yedekle ve Senkronize Et özelliği etkinleştirildiğinde gerçekleşir.

Google Fotoğraflardan Silinen Fotoğraflar ve Videolar Nasıl Kurtarılır?

Android telefon, Android tablet, iPhone veya iPad’deki bir fotoğrafı veya videoyu geri yüklemek için Google Fotoğraflar uygulamasını açın. Altta Kitaplık’a dokunun, Çöp Kutusu klasörüne gidin. Geri yüklemek istediğiniz fotoğrafı veya videoyu bulun. Bir fotoğrafa veya videoya dokunun ve basılı tutun.

En alttaki Geri Yükle seçeneğine basın. Fotoğraf veya video, telefonun Galeri uygulamasına, GoogleFotoğraflar kitaplığına ve içinde bulunduğu albüme geri taşınacaktır. Bilgisayarınızda photos.google.com’a gidebilirsiniz. Pencerenin sol tarafındaki Çöp Kutusu klasörünü tıklayın. İmlecinizi geri yüklemek istediğiniz fotoğraf veya videonun üzerine getirin, ardından Seç’i tıklayın. Sağ üstteki Geri Yükle’ye tıklayın. Fotoğraf veya video, GoogleFotoğraflar hesabınıza geri yüklenecek ve içinde bulunduğu albümlere geri eklenecektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir