Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Rapora göre Offseason Kurallarını İhlal Ettiği İçin NFL Tarafından Cezalandırılan Vatanseverler

Rapora göre Offseason Kurallarını İhlal Ettiği İçin NFL Tarafından Cezalandırılan Vatanseverler

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

bu Vatanseverler göre, sezon dışı kuralların ihlalinden sonra NFL tarafından iki günlük gönüllü olarak organize edilen takım aktivitelerini durdurdu. ESPN’den Mike Reiss.

Raporda spesifik ihlal açıklığa kavuşturulmadı, ancak New England’ın lig kurallarının ihlali nedeniyle iki OTA seansından çıkarılması bekleniyor.

Patriots, 25 Mayıs Perşembe günü yapılması planlanan OTA’dan vazgeçecek ve takımın sezon dışı programının son haftası olacak olan sonraki hafta başka bir seansta da kaybedecek. Takımın önümüzdeki Çarşamba günü OTA’lara devam etmeyi planladığı bildiriliyor.

Perşembe günkü OTA, muhabirlerin katılımıyla ilk olacak.

New England’ın bu sezon başında 10 OTA’sı var. Gönüllü ekip faaliyetlerinde temasa izin verilmez ve NFLPA’nın herhangi bir kural ihlali olup olmadığını izlemek için hazır bulunan temsilcileri vardır.

Patriots, Çarşamba günü erken saatlerde Perşembe günkü OTA’nın iptal edildiğini duyurmuş, ancak bu karar için bir neden sunmamışlardı.

Geçen sezon dışında birden fazla takım, Ayılar, Teksaslılar, Komutanlar Ve Kovboylar sezon dışı kuralları ihlal ettiği kabul edildi ve benzer cezalar verildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir