Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Rapor: Takas Edilmezse James Harden’ın 76ers Eğitim Kampını Nasıl Yönetmesi Bekleniyor?

Rapor: Takas Edilmezse James Harden’ın 76ers Eğitim Kampını Nasıl Yönetmesi Bekleniyor?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Tarihte çok az NBA oyuncusu, güçlerini geleceğin Hall of Fame gardiyanı kadar verimli bir şekilde kullandı. James Harden. İlk olarak, Harden başarılı bir şekilde ABD’den bir takas talep etti. roketler Kasım 2020’de, sonunda kendini inişe geçirdi. Ağlar. Şubat 2022’de Brooklyn’den New York’a tekrar takas edildi. 76’lılar.

Şimdi Harden, takıma katılmak için Philadelphia’dan ayrılmaya çalışıyor. Clippers– Yahoo!’dan Jake Fischer’e göre ekibi “güvencesiz bir konuma” sokan bir hareket! Spor Dalları.

Yine de Fischer, Çarşamba öğleden sonra yayınladığı bir raporda, Harden’ın bu yaz çözülmezse eğitim kampına rapor vermesinin beklendiğini belirtti.

Fischer, “Bu destan Eylül ayına ve 2 Ekim’deki medya gününe kadar uzarsa, lig kaynaklarına göre Harden’ın bu noktada eğitim kampına rapor vermesi bekleniyor,” diye yazdı Fischer. “Evde kalmak yerine ortaya çıkarak ayrılmaya çalıştığınız kuruluş için çok daha fazla baş ağrısına neden olabilirsiniz.”

Harden, Thunder ile 2012’den beri All-Star takımını kaçırdığı ilk yıl olan 2023’te 76ers formasıyla 58 maçta ortalama 21 sayı kaydetti. Oyunu, Philadelphia’yı Doğu Konferansı finallerini bir galibiyete yaklaştırdı, ancak 76ers’ın Celtics’e 7. Maç mağlubiyetinde sadece dokuz sayı attı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir