Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özköse’den Başkan Adil Gevrek’e İstifa Çağrısı

Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özköse’den Başkan Adil Gevrek’e İstifa Çağrısı

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Özköse, Gevrek’in Borçları ve Yönetim Tarzını Eleştirdi

Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özköse, kulübün finansal durumu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özköse, Başkan Adil Gevrek’e 6 Şubat 2023 tarihindeki depremde hayatını kaybeden Ahmet Eyüp Türkaslan için yapılacağını söylediği 400 bin TL’lik ödemeyi gerçekleştirmemesi üzerine istifa çağrısında bulundu.

Yönetim Tarzını Eleştirdi

Ahmet Özköse, göreve başladığı günden bu yana yaşananları anlatarak, Adil Gevrek’in tek başına kararlar aldığını ve şeffaflıktan uzak olduğunu dile getirdi. Futbolcuların kiralanmasıyla ilgili bilgi sahibi olmadığını ve bazı önemli kararların alınmasında dışlanan bir konumda olduğunu belirtti.

Borçlar ve Mali Durum

Özköse, kulübün 600 milyon TL’ye yakın borca sahip olduğunu ifade ederek, Malatyaspor’un Adil Gevrek tarafından tek başına yönetildiğini ve güvensiz bir durumun oluştuğunu dile getirdi. İş insanlarının destek vermediğini ve Malatyaspor’un bugünkü durumuyla lige başlaması halinde alt liglere düşebileceğini vurguladı.

Gelecek İçin Çağrı

Ahmet Özköse, Malatyaspor’un geleceği için Adil Gevrek’in istifa etmesi veya genel kurula gitmesi gerektiğini belirtti. Kendisinin başkan olma gibi bir niyetinin olmadığını, Malatyaspor’u sevenlerin bir araya gelerek kulübü eski günlerine döndürebileceğine inandığını ifade etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir