Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Para Gönderme Ücretsiz Para Transferi

Para Gönderme Ücretsiz Para Transferi

admin admin - - 4 dk okuma süresi
0

ininal  Para Gönderme

ininal  Para Gönderme sayesinde para transfer sürecinde gün ve saati dert etmeye gerek kalmadan işlem yapma şansı vermektedir. ininal , Fintech Servis Platform sağlayıcı şirketi Birleşik Ödeme ile iş birliği sonrasında gün ve saat kısıtlamasına uğramadan banka transferi işlemlerini kolaylıkla yapma şansı vermektedir.

Yeni nesil ödeme platformu olan uygulama, kurumsal ve bireysel kullanıcılara yönelik hizmet sağlar. 2012 senesinde kurulmuştur. Multinet UP’ın iştiraki olan şirket 2017 senesinde BDDK’dan elektronik para faaliyet izni almıştır. Aynı sene içinde BKM üyesi olan kurum 20.000’den fazla faaliyet izni almıştır. BKM üyesi olan kurumun ödemeli kart ve akıllı telefonlar için ininal  Cüzdan hizmetini tüketicilere sunmaktadır.

ininal  kart almak için herhangi bir banka hesabınıza gerek olmaz. Bir sözleşme imzalamak ya da form doldurmak zorunda kalmadan kart sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda kart içine yüklediğiniz kadar harcama yapma şansınız olmaktadır. Borçsuz ekstreniz sayesinde kontrol her zaman için sizde olmaktadır.  Tüm bunların yanında güvenli ve hızlı alışveriş imkanı sunulur. Avantajlarının çok fazla olması da etki alanını yükseltir.

ininal  Bakiye Yükleme

ininal  bakiye yükleme işlemleri sayesinde, dijital cüzdanınızın bakiyesini arttırmanız mümkündür. Bunun için sizlere sunacağımız alternatif yöntemleri kullanabilirsiniz.  Banka ATM’lerinden ve PttMatik’lerden ininal kartınızı kullanarak bakiye yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda tanımlı banka ve kredi kartı, havale-eft ve anlaşmalı yükleme noktaları da bakiye yükleme işlemlerinde sizlere yardımcı olur.

Bakiye yükleme noktaları için resmi ininal sitesine erişim kurmanız halinde oldukça yardımcı olurlar. Banka ATM’leri, PttMatikler, NKolay ve Pratik işlem noktaları, CarrefourSA, Migros, Teknosa ve Migros mağazaları en yakın işlem noktaları arasında yer almaktadır. Bunun haricinde Havale ve EFT ile de çok pratik bir şekilde yükleme yapmak mümkündür.

Kartınıza yükleme yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olduğunun altını çizmek gerekiyor.  ininal  Cüzdan üzerinden yüklenebilir tutarını kontrol etmeniz gerekir. Yüklemek istediğiniz tutar, aylık yüklenebilir tutarın üstünde olması halinde işlem başarısız olur ve paranız iade edilir.

ininal  7/24 Ücretsiz Para Transferi

ininal  sizlere 7 24 ücretsiz bir şekilde para transferi seçeneği sunuyor. Günü ve saati dert etmeye gerek kalmadan bu işlemleri çok pratik bir şekilde yapmanız söz konusu olmaktadır. ininal  Cüzdan uygulaması ile para gönder menüsüne giriş yaptıktan sonra bankaya transfer seçeneğini seçebilir sonrasında da EFT veya Havale yapabilirsiniz. İstediğiniz kişinin İBAN numarasını yazmanız yeterli olacaktır.

ininal  cüzdan sayesinde herhangi bir karta ihtiyaç duymadan güncel bakiyenizi ve son işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Bankasız yurtdışı para gönderme işlemlerinde standart kullanıcılar için limit 750 TL’dir. Plus hesap kullanıcıları için ise limit 50 000 TL’ye kadar yükseltilebilir. Ücretsiz Para Gönderme süreci ile alakalı bilgi almak için resmi siteye de erişim kurabilirsiniz.

Ek olarak  faturalarınızıda kolaylıkla bu https://www.ininal.com/fatura-odeme bağlantıdan ödeyebilir veya sorgulayabilirsiniz ininal.com varsa rahatlık var.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir