Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. NIL devleri, TikTok’ta kapıdan çıkarken biraz eğlendi.

NIL devleri, TikTok’ta kapıdan çıkarken biraz eğlendi.

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Miami gardiyanlar Haley ve Hanna Cavinder, Hurricanes’in 2023’teki benzeri görülmemiş başarısı için çok önemliydi. Haley, maç başına ortalama 12,2 sayı aldı ve ikinci All-ACC takımı seçildi, Hanna ise programın ilk Elit Sekizlisine ulaşan bir takıma yedek kulübesinden katkıda bulundu.

Ancak Cavinder ikizleri, sahadaki oyunları kadar saha dışındaki hareketleriyle de ün kazandı. TikTok’taki videoları onlara ülke çapında bir takipçi kazandırdı ve NIL anlaşmalarındaki fazlalıkları üniversite sporlarında bir standart belirledi – ancak Miami ayrıca, kız kardeşlerin Miami’nin mega destekçisi John Ruiz ile taahhütte bulunmadan önce görüşmelerinin ardından Şubat ayında bir yıl süreyle gözaltına alındı. okul.

O halde, Cavinder ikizlerinin üniversite kariyerlerini NCAA’da son bir şansla bitirmeleri uygun görünüyordu.

“Mezun olmamıza izin verilip verilmediğini görmek için NCAA’yı arıyoruz” diyen ikizler, mezuniyet törenlerini giyerken bir telefon konuşmasını taklit ederek Çarşamba günü TikTok’a altyazı yazdı.

@cavindertwins

biliyorsan biliyorsun 😂👩🏼‍🎓 #fyp #twins #umiami

♬ orijinal ses – Erealist Ulus

Son uğurlamalarının izlenme sayısı göz önüne alındığında – 1,4 milyonun kuzeyinde – onları verimli bir basketbol sonrası kariyerin beklediğini söylemek güvenli görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir