Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. MLB, 2024 Sezon Takvimi için Dört Uluslararası Eşleşmeyi Açıkladı

MLB, 2024 Sezon Takvimi için Dört Uluslararası Eşleşmeyi Açıkladı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

MLB, Güney Kore, Meksika, Dominik Cumhuriyeti ve Birleşik Krallık’ta uluslararası olarak düzenlenecek oyunlarla 2024 Dünya Turu’nun tarihlerini ve yerlerini açıkladı.

Güney Kore’deki Seul Serisi, 2024 MLB sezon açılışı olacak. Ebeveynler Ve Dodgers NL West rekabetini 20-21 Mart tarihlerinde Güneydoğu Asya’ya taşıyacak. Dizi, Güney Kore’de ilk kez bir normal sezon MLB dizisi oynanacak ve Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada dışında bir sezon dokuzuncu kez başlayacak.

Dominik Cumhuriyeti Serisi Bahar Eğitimi için ayarlandı. bu kırmızı çorap Ve ışınlar 9-10 Mart’ta Estadio Quisqueya’da bir sergi gösterisi için Santo Domingo’ya gidecek.

Londra Serisi, iki takım arasında bir NL Doğu çatışması olacak. Metler Ve Phillies 8-9 Haziran tarihleri ​​arasında Premier Lig futbol kulübü West Ham United’ın evi Londra Stadyumu’nda oynanacak. MLB’nin Londra’da üçüncü kez normal sezon maçları oynayacağı anlamına geliyor.

Son olarak, Mexico City Serisi 27-28 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek. kayalık dağlar Ve astrolar. 2024 baskısı, MLB’nin 2023 Mexico City Serisinden neredeyse bir yıl sonra gerçekleşecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir