Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Mariners Oyuncuları, Takımın Blue Jays Ürünlerini Satmasından Üzüldü

Mariners Oyuncuları, Takımın Blue Jays Ürünlerini Satmasından Üzüldü

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

bu denizciler ev sahipliği yapıyor Mavi Alakargalar bu hafta sonu, yani Seattle’ın resmi takım mağazası yılda bir kez düzenlenen seriden yararlanıyor. takım var mağazanın bir bölümünü ayırdı bu hafta ziyarete gelen hayranlar için Blue Jays ürünlerine.

Seattle, Kanada sınırına nispeten yakın, Vancouver’dan yaklaşık 150 mil uzaklıktadır. Bu yüzden Batı Kanadalı Blue Jays taraftarları için takımın Seattle’da oynadığını görmek Toronto’ya kadar gitmekten daha kolay.

Yine de, rakip takımın teçhizatını satma kararı en az iki Mariners oyuncusunu rahatsız etti. Kısa stoper JP Crawford ve rahatlatıcı Paul Sevvald memnuniyetsizliklerini sosyal medyadan dile getirdi.

Takımların, ürünlerini takım mağazalarında satarak popüler rakiplerinden yararlanmaları duyulmamış bir şey değil. Yine de, organizasyonlarının rakiplerine bir miktar iyilik yaptığına inanan oyuncuların üzülmesi anlaşılabilir bir durumdur.

Seattle, joker kart sıralamasında Toronto’nun 5 1/2 maç gerisinde, bu hafta sonu serisini Mariners’ın playoff şansı için önemli kılıyor. Crawford ve Sewald, eşleşmeden önce herkesin aynı sayfada olmasını istiyor gibi görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir