Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kylie Jenner, Anneler Günü’nde Stormi ve Aire’in Yeni Tatlı Fotoğraflarını Paylaştı

Kylie Jenner, Anneler Günü’nde Stormi ve Aire’in Yeni Tatlı Fotoğraflarını Paylaştı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Yüksel ve parla, Fırtına Webster Ve Aire Websterbugün Anneler Günü!

14 Mayıs tatilinde, Kylie jenner onun daha önce hiç görülmemiş sevimli resimlerini paylaştı ve Travis ScottInstagram’da iki çocuğu.

25 yaşındaki Kylie Cosmetics’in kurucusu, 5 yaşındaki kızı Stormi ve 15 aylık oğlu Aire ile özçekimlerine ve yürümeye başlayan çocuğun büyükannesi “Lovey” ile tatlı bir fotoğrafına yer verdi. Kris Jenner67 ve annesi Mary Jo “MJ” Shannon88. Kylie ayrıca Stormi’nin küçük erkek kardeşine düşkün olduğu fotoğrafların yanı sıra hamilelik fotoğrafı için poz verdiği bir fotoğrafını da paylaştı.

Aire’in yüzünün fotoğraflarını ancak geçtiğimiz Ocak ayında paylaşmaya başlayan Kylie, gönderisine basit bir şekilde “Anneler günün kutlu olsun” başlığını attı.

Instagram Hikayesinde, Kardashianlar star ayrıca pembe buzlu, kalp şeklinde Anneler Günü kurabiyelerinden oluşan bir tabakta “Seni seviyorum anne” yazan bir fotoğraf paylaştı.

Kris ayrıca Anneler Günü’nde MJ, tüm çocukları, Kylie ve diğer kızlarının yer aldığı eski aile fotoğraflarını paylaşarak ailesine saygı duruşunda bulundu. kim Kardashian, Khloe Kardashian Ve Kourtney Kardashian‘ nin çocukları kendi Instagram sayfasında.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir