Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Karton Kutu Satış Adresi

Karton Kutu Satış Adresi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Son dönemlerde mağazaların plastik poşet yerine karton kutu kullandığı görülüyor. Bu seçim müşteriler açısından da tercih sebebi oluyor. Firmalar kullanmış oldukları karton kutu ve poşetlerin doğa dostu oluşuyla da müşterilerine önem verdiklerini gösteriyor. Karton kutular ve çantalar üzerlerinde firma adını ve logosunu daha gösterişli bir şekilde taşıyor.

Aynı zamanda karton kutu ürünleri içinde bulunan ürünün ne olduğunu göstermemesi açısından da tercih sebebi oluyor. Karton çanta ile ürün satın alan müşteriler, bu alışveriş ile lüks ve modern bir alışveriş merkezinden ürün satın almış oluyor. Sizlerde mağazalarınızda plastik poşet kullanmak yerine karton poşet kullanarak müşterilerinize daha klas bir sunum yapabilirsiniz.

Karton Kutu Satan Online Site

Mağazalarımızda karton kutu kullanmak istiyorsanız Brandtobag sitesini tercih edebilirsiniz. Giyim ürünlerinin, takıların ve gözlüklerin daha özenli olarak sergilendiği karton kutu ve poşetleri siteden satın alabilirsiniz. Türkiye genelinden siteye sipariş verebilir ve karton kutuların üzerlerine firma ad ve amblemlerinizi bastırabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla karton kutu siparişi vermek ve satın almak için siteyi tercih edebilir, daha itibarlı bir satış sistemine imza atabilirsiniz. Sitede birbirinden kaliteli ve gösterişli karton kutu ve karton çanta çeşitleri sergileniyor. Karton kutu, karton çanta, karton poşet, ambalaj kâğıdı, sticker ve elbise askısı gibi ürünlerini Brandtobag sitesinde bulabilir, en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kaynak: https://brandtobag.com/kategori/kutular/karton-kutu/

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir