Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Jets Trade Sonunda Tamamlandıktan Sonra Aaron Rodgers’ın Jordan Love’a Söylediği Şey

Jets Trade Sonunda Tamamlandıktan Sonra Aaron Rodgers’ın Jordan Love’a Söylediği Şey

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

NFL tarihinde çok az oyun kurucu, takip etmesi gerekenden daha zor bir hareketle uğraştı. paketleyicilerÜrdün Aşkı.

Green Bay ile dördüncü sezonuna giren Love, dört kez MVP olan yerini almaya hazırlanıyor. Harun Rodgers Packers, gelecekteki Onur Listesi’ni ABD’ye takas ettikten sonra Jetler 24 Nisan’da taslak tazminat için.

Bununla birlikte, 15 yıl önce başka bir Hall of Famer olan Brett Favre’nin yerini alan Rodgers, Love’ın durumuna yabancı değil. Buna göre Love, gazetecilere Rodgers’ın takas edildikten sonra destek sunmak için ulaştığını söyledi.

Çarşamba öğleden sonra gazetecilere verdiği demeçte Love, “Ticaretten sonra konuştuk” dedi. “Bu bir nevi ‘İlerlemenizin en iyi şekilde devam etmesini dilerim’ gibiydi. Bana en iyisini diledi, bir şeye ihtiyacım olursa veya herhangi bir sorum olursa ya da herhangi bir şey olursa her zaman orada olacağını söyledi.

Green Bay, 2020 NFL seçmelerinde 26. sıradan Love’ı seçtiğinde Utah Eyaleti, sektöre şok dalgaları gönderdi. Love, ilk üç sezonunda sadece 10 maç oynadı (ve ’20’de hiç oynamadı), ancak Rodgers’ın üç yıllık başarılarını ve başarısızlıklarını özümsemiş görünüyor.

Love, “Onun yanında olduğum için, öğrenebildiğim ve onun arkasında olduğum için her zaman minnettarım,” dedi. “Bunun için çok minnettarım.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir