Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. İkonik ‘SportsCenter’ Sunucusu 23 Yıl Sonra ESPN’den Ayrılıyor

İkonik ‘SportsCenter’ Sunucusu 23 Yıl Sonra ESPN’den Ayrılıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Neil Everett, ağda yirmi yılı aşkın bir süre sonra ESPN’den ayrılıyor. Ön Büro Sporları.

bu Spor Merkezi 23 yıldır ESPN’de bulunan sunucu, FOS’a hayatı üzerinde daha fazla doğrudan etki yaratma zamanının geldiğini söyledi.

61 yaşındaki “ESPN hayatımı değiştirdi, ama şimdi hayatımı değiştirme zamanım geldi” dedi. “Yeni bir bölüm yazma zamanı.”

Everett, ESPN’e ilk olarak 2000 yılında bir sunucu olarak katıldı. ESPHaberleri. Ardından, Mart 2009’da, ağın amiral gemisi şovunun LA baskısında sunucu olmak için Los Angeles’a taşındı.

Everett, ESPN’ye katılmadan önce birkaç yerde çalıştı. 1984 yılında Oregon’dan mezun olduktan sonra Everett, radyo kariyerine Florence, Ore’deki KCST-FM’de başladı.

Yayından ayrıldıktan sonra Everett, Hawaii Pacific Üniversitesi’nde atletik yönetici olarak 15 yıl geçirdi. HPU’da çalışırken Honolulu’da KITV-TV’de çalışmaya başladı ve sonunda bir spor spikeri olmadan önce birden fazla rolde görev yaptı.

Everett’in ayrılışı, ESPN’nin ağda küçülme çağrısının bir parçası. FOS’a göre Disney CEO’su Bob Iger, şirket genelinde 7.000 kişiyi işten çıkarmayı ve 5,5 milyar dolarlık maliyeti azaltmayı planlıyor.

ESPN, Everett’in ayrılışı hakkında henüz yorum yapmadı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir