Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Hollow Knight: Silksong ertelendi

Hollow Knight: Silksong ertelendi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

için biraz daha bekleyeceğiz İçi Boş Şövalye: Silksong. Mükemmelin yapımı yıllar süren devam filmi içi boş şövalye 2022 Xbox Haziran gösteriminden sonraki 12 ay içinde piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak oyunun bir temsilcisi Salı akşamı oyunun bu sürüm penceresinin eksik olacağını söyledi.

Oyun için pazarlama ve yayıncılık üzerinde çalışan Matthew Griffin, “2023’ün 1. yarısında piyasaya sürmeyi planlamıştık, ancak geliştirme hala devam ediyor” dedi. Twitter’da yayınlandı. “Oyunun gidişatı bizi heyecanlandırıyor ve oldukça büyüdü, bu yüzden oyunu elimizden geldiğince iyi hale getirmek için zaman ayırmak istiyoruz. Yayınlanmaya yaklaştığımızda bizden daha fazla ayrıntı bekleyin.”

ipek şarkısıHornet karakterinin yer aldığı içi boş şövalyebaşlangıçta şu şekilde ayarlanmıştı: içi boş şövalye DLC, ancak geliştirici Team Cherry, 2019’da oyunun “tam ölçekli bir devam oyunu” olacağını duyurdu. Nintendo, E3 2019 sırasında bazı oynanış sergiledi, ancak birkaç yıl sonra geliştirici Team Cherry’den pek bir şey duymadık. Haziran ayındaki Xbox şovunda yeni bir fragman ve artık kırılmış olan çıkış aralığımız var ve Eylül ayında Sony, oyunun PlayStation’a geleceğini duyurdu.

Gecikme için bir umut ışığı var: şimdi ipek şarkısı planlanandan daha geç çıkıyor, onu yan yana sıkıştırmak konusunda endişelenmem gerekmeyecek Krallığın Gözyaşları.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir