Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Güneş Kremi Kullanımı

Güneş Kremi Kullanımı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

 

Sıcak yaz günlerinde cildi korumak daha fazla önem taşıyor. Dışarıda vakit geçirirken ya da tatildeyken cildinize güneş kremi uygulayarak koruyabilirsiniz. Cildinizde leke sorunu ya da hassaslık seviyesi daha yüksekse mutlaka krem uygulamadan dışarı çıkmamalısınız. Cildinizin güneşten korunmasını sağlayan kremler aynı zamanda cilt tonunuzu da eşitler. Böylelikle tek ton bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Güneş Kremi Çeşitleri

Her cilt tipine göre farklı güneş kremi çeşitleri mevcuttur. Yağlı, kuru ya da karma cilde sahipseniz cildinize en uygun olan kremi seçerek kullanabilirsiniz. Cildinize göre 50 spf ya da 30 spf koruyucu içeren çeşitlerinden kullanabilirsiniz. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyabilir ve rahatlıkla dışarıda vakit geçirebilirsiniz.

Güneş Kremi Faydaları

Sıcak yaz günlerinde güneşin tepede olduğu zaman güneş kremi kullanmanın pek çok faydası vardır. Cildinizin daha uzun süre genç kalmasını ve güneş lekesi oluşmamasını sağlar. Böylelikle daha uzun yıllar boyu sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildinize göre en uygun çeşitlerine https://www.recete.com/gunes-kremi-ve-koruyucular/ adresine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir