Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Guardians’tan Josh Naylor, İnanılmaz Derecede Nadir Bir Home Run Başarısını Çekiyor

Guardians’tan Josh Naylor, İnanılmaz Derecede Nadir Bir Home Run Başarısını Çekiyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Debriyaj var ve sonra içine giren her şey var Muhafızlar slugger Josh Naylor bu hafta sonu.

karşı oynadığı üç maç boyunca melekler, ilk kaleci sekizinci vuruşta Cleveland gerideyken veya üç maçta da skor berabere kalırken plakaya geldi. Ve her seferinde, dramatik bir şekilde devam eden bir home run ile teslim etti.

Naylor’ın hafta sonu kahramanlıkları sadece nadir değil, neredeyse hiç duyulmamış şeyler. 25 yaşındaki oyuncu, en az 1961’den beri sekizinci vuruşta veya daha sonra art arda üç maçta bir başlama vuruşu yapan ilk oyuncu. MLB.com’dan Sarah Langs’e göre.

  • SI Tickets’ta Cleveland Guardians maçlarında yerinizi alın

Naylor’ın Cuma günü tek başına yaptığı homer, Guardians’ın dokuzuncu vuruşta iki tur bıraktıktan sonra 5-4 kaybettiği bir maçta 3-3’lük beraberliği bozdu. Yine de Cumartesi ve Pazar günleri belirleyici faktör olduğunu kanıtladı: Cumartesi günü Cleveland’ın iki sayı geride olduğu üç sayılık bir şut attı, ardından Pazar günü 1-1 beraberliği kırmak için üç sayılık bir homer daha vurdu. 4-3 Guardians galibiyetine. Şimdi sezonda altı ev koşusu ile övünüyor.

Naylor, hafta sonundan sonra .660’a yükselen yetersiz bir .548 OPS ile seriye girdi. Bu sezon her plak maçına yüksek baskı altındaymış gibi davranırsa, büyük rakamlar vermeye devam edecek gibi görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir