Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Google ve Taito’nun AR Space Invaders oyunu şimdi Android’de ve yakında iOS’ta çıkıyor

Google ve Taito’nun AR Space Invaders oyunu şimdi Android’de ve yakında iOS’ta çıkıyor

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

AR’yi yok etmek için telefonunuzun etrafında sallamanıza izin veren Google ve Taito’nun yeni artırılmış gerçeklik oyunu Uzay İstilacıları Google’dan gelen bir blog gönderisine göre, Aliens şu anda Android’de ve iOS’ta 18 Temmuz’da yerel saatle gece yarısı başlatılıyor. İki şirket oyunu duyurdu, Space Invaders: Dünya SavunmasıMayıs ayında Google I/O’da.

emin değilim Dünya Savunması bir havaya fırlayacak Pokémon Gitboyutlu isabet, ancak telefonunuzu etrafınızdaki dünyaya doğrultarak sanal bir uzaylıyı patlatmanın temel konsepti eğlenceli olabilir gibi görünüyor. Oyun, oyuna güç vermeye yardımcı olan Google’ın ARCore teknolojisinin iyi bir vitrini olabilir gibi görünüyor. Ve aptalca bir AR selfie’si çekebilirsiniz. Uzay İstilacıları-temalı kıyafet, işte bu.

Ama bekleyip yeterli olup olmadığını görmemiz gerekecek. Space Invaders: Dünya Savunması yenilik etkisini yitirdikten sonra insanların ilgisini canlı tutmak için. Oyuna göz atmak isterseniz hemen Google Play’den ve çok yakında App Store’dan edinebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir