Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Girişimci Fatih Arslan Ayna Sektöründe Yeni Bir Çığır Açtı

Girişimci Fatih Arslan Ayna Sektöründe Yeni Bir Çığır Açtı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Başarılı tasarımcı ve girişimci Fatih Arslan aile çeşitleri ile alakalı bilgiler verdi. Aynen merkezi kurucusu olan Fatih Arslan duvar kaplama için özel aynalar, baklava ayna, konsol aynası, aynalı saat, aynalı mobilyalar, makyaj aynası gibi ayna çeşitlerimiz bulunmaktadır. Değerli müşterilerimizden gelen talepler üzerine tercih ettiği ayna için özel proje bazlı çalışmalar yapıldığını ifade eden Fatih Arslan bu alanda profesyonel tasarımcılar ve uzman ekibimiz ile sektörde önce markalardan biri haline geldik dedi. Kaliteyi pratik ve yeni tasarımlar ile taçlandırıyoruz diye açıklamalarda bulundu.

Tasarım Aynalar

Aynalar ile oluşturulacak küçük dokunuşlar sayesinde ortam daha şık ve cazibeli görünebilir diye ifade eden Fatih Arslan aksesuar olarak tercih edilmesinin haricinde kullanıldığı alanın daha aydınlık ve ferah gösterilmesini sağlamış olduğunu belirtti. Aynayı genellikle dekorlarında tercih eden işletmelerin başında otel, spa merkezi, spor merkezleri, mağazalar, restoranlar olduğunu belirten Fatih Arslan 30 yılı aşkın sektörde deneyimi ve tecrübe ile işlerine devam ettirdiklerini ve babasından oğula devreden bir şirket olduklarını söyledi.

Ayna ile bir ortamın görünümünün nasıl değişeceği konusunda detaylı bilgi veren genç girişimci ayna merkezi kurucusudur. Tasarım aynaları ile dikkatleri üzerine çeken Fatih Arslan çok farklı tasarımlar ortaya koyuyor. En son başarılı programcı Kadir Ezildi’ in evine uygulamış olduğu ayna tasarımı ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekti. Baklava dilimli ayna tasarımı çok konuşuluyor.

Fatih Arslan’ın Basında Çıkan Haberleri;

https://byfatiharslan.com/basin-haberleri/

https://g.co/kgs/4akdPJ

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir