Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Geleceğini Görmediniz: Uzun Süren Ünlü Evlilikleri

Geleceğini Görmediniz: Uzun Süren Ünlü Evlilikleri

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Kızların ebeveynleri Miley29 ve Nuh22 ve oğlu Braison 28 (artı kızını evlat edindi) Brandi ve oğul İz33), 1993’te evlendi.

Ülke süperstarı, 2010 yılında boşanma davası açtı ve o sırada yaptığı açıklamada “bazı kişisel meseleleri halletmeye çalıştıklarını” söyledi. Görev, en azından geçici olarak tamamlandı, çünkü Cyrus dilekçesini Mart 2011’de geri çekti. Ancak, Haziran 2013’te yeniden başvuruda bulundu ve o karşı dava açtı. Ve yine de birlikte kalmaya karar verdiler, Tish çift terapisinin onları yakınlaştırdığına inanıyor.

Ancak Tish, kendisinin ve 29 yıllık kocasının Şubat 2020’den beri ayrı yaşadığını belirten dilekçesiyle Nisan ayında yeniden boşanma davası açtı.

Dost canlısı eski sevgili, “30 yıl, beş harika çocuk ve bir ömür boyu hatıraların ardından, üzüntüyle değil, kalbimizde sevgiyle ayrı yollarımıza gitmeye karar verdik.” İnsanlar ortak açıklamada. “Birlikte büyüdük, gurur duyacağımız bir aile kurduk ve şimdi kendi yollarımızı yaratma zamanı.”

Kasım 2022’de Billy Ray’in temsilcisi, şarkıcıyla nişanlandığını doğruladı. ateş gülüve Tish kabul edildi Hapishaneden kaçış yıldız Dominik Purcell‘nin Nisan 2023’teki teklifi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir