Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Fotoselli Klozet Kapağı

Fotoselli Klozet Kapağı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Günümüzde temizlik ve hijyenin ne derece önemli olması gerektiği tartışılamayacak seviyeye geldi. Bu nedenle kullanım sağlanan her obje ve materyale dikkat etmek gerekiyor. Klozetlerin kullanımında kapak kısmına sürekli peçete sermek zorunda olanlar için artık buna gerek kalmıyor. Son dönemde üretilen fotoselli sistemde kapak kısmı özel bir rulo ile kaplanıyor. Bu rulolar tek kullanımlık olarak değiştiriliyor. Bu sayede grup tarafından kullanım sağlanan klozetlerde bakteri oluşumu ve kullanım sıkıntısı yok ediliyor. Yeni nesil için hijyenik klozet kapağı tercih edilerek bakteriyel sorunların önüne geçilebilir.

Hijyen Sağlayan Klozet Kapağı Sistemi

Yeni nesil klozet sistemini kullanarak rahat edebilirsiniz. Herkes tarafından kullanılan klozeti kullanmakta zorlananlara özel olan bu sistem Kaizen Hijyen sitesi tarafından üretiliyor. Siteye ulaşarak hijyenik klozet kapak sistemi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sitede sistem hakkında açıklayıcı video yer alıyor. Videoda ürünün çalışma sistemi ve her türlü özelliğine yer veriliyor. Klozetler için anti bakteriyel olma özelliği sağlayan bu sistemi uygulamak için siteye ulaşabilirsiniz. Temiz ve rahat bir klozet kullanımı ve tuvalet dizaynında konfor elde edebilirsiniz. Hem hijyen hem de lüks tasarım sağlayan bu sistemi siteden inceleyebilirsiniz.

Anti Bakteriyel Klozet Kapağı

Anti bakteriyel klozet kapağı sistemine her türlü yapıda ihtiyaç duyuluyor. AVM, okul, hastane, otel, restoran ve fabrika gibi yapıların tuvaletlerinde kullanılan bu sistemde hijyenik klozet rulosu klozetin kapak kısmına sarılıyor. Bu rulo tam olarak 90 adet kullanım sağlıyor. Kaizen Hijyen sitesine ulaşarak bu özel sistem ve ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir