Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Siyaset
  4. »
  5. Florida’da sahil yakınında silahlı saldırı: 9 kişi yaralandı

Florida’da sahil yakınında silahlı saldırı: 9 kişi yaralandı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Polis, yaptığı incelemede iki grup arasında çıkan tartışmanın silahlı çatışmaya dönüştüğünü belirledi. Bir kişi gözaltına alınırken, bir zanlının aranmasına devam ediliyor.

Çatışma, saat 18:30 sularında bir market, Ben & Jerry’s dondurma dükkanı ve Subway sandviç dükkanının yakınında yürüyüş sırasında meydana geldi.

Alvie Carlton Scott III, aniden çok sayıda silah sesi duyduğunda sahilde olduğunu söyledi. Bir ağacın arkasına saklandığını ve bir polis memurunun insanlara koşmalarını söylemesi üzerine bölgeden kaçtığını söyledi.

Yürüyüşte bulunan Jamie Ward, birkaç gencin mağazaların önünde kavga ettiğini, birinin silah çekip ateş etmeye başladığını söyledi.

Pazartesi akşamı Twitter’da yayınlanan videolar, acil durum sağlık ekiplerinin çok sayıda yaralıya müdahale ettiğini ve yardım sağladığını gösterdi.

Polis, soruşturma devam ederken yoğun bir polis memuru olacağını söyledi. Yetkililer ayrıca aile üyelerinin bir araya gelmesi için bir alan oluşturuyordu.

Hollywood Belediye Başkanı Josh Levy yaptığı açıklamada, “Bugünkü silahlı saldırının kurbanlarına yardım etmek için hemen müdahale ettikleri için İyi Samiriyelilere, sağlık görevlilerine, polise ve acil servis doktorlarına ve hemşirelerine teşekkür ederiz.” dedi.

Hollywood Beach, Fort Lauderdale’in yaklaşık 11 mil güneyinde ve Miami’nin 20 mil kuzeyinde popüler bir plaj yeridir. Anma Günü tatiliyle birlikte plajın normalden daha fazla ziyaretçi görmesi bekleniyordu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir