Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Facebook Hesabı Satın Almak Artık Çok Kolay

Facebook Hesabı Satın Almak Artık Çok Kolay

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Sosyal medya araçları reklam ve tanıtım faaliyetlerinde ilk sırada yer alıyor. Bunun nedeni, sosyal medya araçlarından özellikle facebook ‘un geniş bir kullanıcı sayısın olmasıdır.

Neden Facebook?

Köyden kente, 7 den 70’e hemen herkesin bir facebook hesabı bulunuyor. İnternet üzerinden reklam vererek tanıtım yapmak isteyenler facebook u etkin şeklide kullandığını görüyoruz. Ancak bu işi profesyonel olarak gerçekleştirmek profesyonel hesap yöneterek sağalabilir.

Facebook Hesap Nasıl Satın Alınır?

Profesyonel olarak facebook hesabı satın alarak hesabı kalıcı olarak kullanmak isteyenler bu hizmeti kurumsal olarak veren noktalardan hesap satın al işlemiyle hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebiliyor. Özellikle mevcut hesapları kapatılarak kalıcı olarak kısıtlama uygulanan facebook hesapları için bu hesap satın alma işlemleri gerçekleştiriliyor. Çoğu zaman hesabın mesnetsiz şikâyetler ile kapatılması sayfa için harcanan zaman ve emeğin heba olması anlamına geliyor. Bu nedenle eğer ki sosyal medya alanında sorun yaşamdan var olmak isterseniz, mutlaka bu işi profesyonel yapan kuruşlar ile çalışması gerektiği unutulmamalıdır.

Facebook Hesap Kategorileri Nelerdir?

Kullanıcı talep ve istekleri doğrultusunda kullanım durumuna göre farklı kategorilerde hesap satın alma işlemi gerçekleştiriliyor. Bu kategorileri şöyle sıralayabiliriz;

  • Business Manager Hesapları
  • Eski Business Manager Hesapları
  • Business Manager Hesapları 3 lü
  • Kimlik Onaylı Facebook Hesapları

Hesapların kimlik onaylı olarak kullanımın sağlaması hesapların kapatılması veya başkalarının eline geçmesi önleniyor.

Kaynak: https://facebookhesap.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir