Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Ex-Ohio State QB Cardale Jones, Stetson Bennett’i Rezil Alıntıyla Zings Ediyor

Ex-Ohio State QB Cardale Jones, Stetson Bennett’i Rezil Alıntıyla Zings Ediyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

2014’te kazandığı ulusal şampiyonluğun yanı sıra, eski Ohio eyaleti oyun kurucu Cardale Jones, belki de en iyi, akademisyenler ve atletizm arasında hokkabazlık yapmaya çalışan bir üniversite sporcusu olmanın mücadeleleri hakkındaki şimdi ikonik olan tweet’iyle hatırlanıyor. Pazar günü, bir tane daha yaratmak için o viral ana geri döndü.

Raporlar ortaya çıktıktan sonra eski Gürcistan oyun kurucu Stetson Bennett2017’de Georgia’ya kaydolan ve programı ’21 ve ’22’de arka arkaya ulusal şampiyonluklara götüren – henüz üniversite diplomasını almamış olan Jones, kendisini geri çağıran markaya çok uygun bir zinger sunmak için ağırlık verdi. 2012 tweet’inde ünlü bir şekilde “OKUL oynamaya gelmedik, dersler anlamsız.”

Bennett üniversitede altı yıl geçirdi ve Colin Gay’e göre Columbus Sevk, Gürcistan’ın 2023 bahar başlangıç ​​​​programında yer almadı. Ayrıca, ’22 kış döneminden sonra Georgia futbol mezunlarının bir Twitter gönderisinde yer almadı.

Georgia atletizm profilinde, ana dalının tasarımı ve teknolojiyi öğrenmek olduğu listeleniyor.

Jones sonunda 2017’de Ohio Eyalet derecesini aldı, bu yüzden Bennett’in başlamış olanı bitirmek için kesinlikle asla geç olmadığına dair örnekler aramasına gerek kalmayacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir