Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Düğün Çelenk Yazıları

Düğün Çelenk Yazıları

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Her türlü düğün, nişan, nikah, açılış ve organizasyon için düğün çiçeği çelengi göndermek istediğinizde bol ve taptaze çiçekli çeşitler ile hazırlanmış bir çelenk modeli gideceği adrese gönderilir. Düğün çelenk üzerinde yazılan isimler ise sizin tercihinize göre belirlenir. Özellikle logolu, logosuz, firma, kurum ve şahıs adı yazılı bir isim yazılır. Özel baskılı olan kuşe kâğıt üzerine sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz isim, logolu olarak marka, kurum adı yazılarak çelenk üzerine takılır. Çelenk Atölyesi bu işi oldukça kusursuz bir şekilde tamamlar.

Düğün Çelengi ve Ferforjeler

Özenle ve en iyi biçimde düğün çelengi ve ferforjeler tasarlanır. Tasarlanan çelenkler istenilen şekilde hazırlanıp görseli size sunulur. Onayladığınız taktirde ona göre teslimat için yola çıkarılır. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda düğün çelenk ve düğün çiçeği teslim edildiği alanda fotoğrafı çekilip sizinle bilgi ve görseli paylaşılır.

En Çok Tercih Edilen Çelenk Modelleri

Düğüm, nikah, nişan ve açılış organizasyonu için tercih edilen belirli başlı çelenk modelleri bulunur. Sizi, kurum ve firmanızı en iyi şekilde temsil etmek için nikah çelengi, düğün çiçeği ve ferforje düğün çiçeği ile sizlere en güzel çelenk modelleri sunulur.

En çok tercih edilip talep gören çelenk modelleri ise ikili, üçlü, ayaklı sepet modelleri, pano çelenk modelleri ve en gösterişli ferforje çiçek modelleridir. Her türlü özel günlerde sizi temsil etmek adına hizmet verilir. Böyle bir ürün için Çelenk Atölyesi sitesinden hizmet alabilirsiniz.

Kaynak: https://celenkatolyesi.com/cicek-gonder/dugun-nikah-acilis-celengi-cla602

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir