Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Denver Nuggets’ın Rocky Tops En Çok Kazanan NBA Maskotları Listesi

Denver Nuggets’ın Rocky Tops En Çok Kazanan NBA Maskotları Listesi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

NBA maskotu olmak oldukça kazançlı bir iş olabilir. Sports Business Journal’dan bir rapor, maskot endüstrisindekilerin ne kadar para kazandığını ortaya koydu ve bu oldukça büyük bir miktar.

NBA’in 30 maskotu arasında en çok kazanan, Külçeler. Dağ aslanı maskotu Rocky’nin yılda 625.000 dolar kazandığı bildiriliyor.

Listenin bir sonraki en yüksek kazananı şahinlermaskot, Şahin Harry. Parlak kırmızı şahine her yıl 600.000 dolar gibi yakışıklı bir ödeme yapılıyor, bu da en çok kazanan üçüncü kişi olan ve yılda 400.000 dolar toplayan Chicago’lu Benny the Bull’un hemen önünde.

Rocky, Nuggets’ın ilk kez NBA Finalleri görünümünde Denver’daki kalabalığı ateşlemeye çalışırken şimdiye kadarki en zorlu sınavıyla görevlendirilecek. Nuggets’ı karşı karşıya getiren dizi SıcaklıkBall Arena’da Perşembe 20:30 ET’de ipuçları.

  • SI Tickets’ta Denver Nuggets maçları için yerinizi alın

En çok kazanan maskotlar listesinde 4. sırada, dünyanın maskotu Go the Gorilla yer alıyor. güneşler. Bildirildiğine göre yılda 200.000 dolar ödeniyor, bu da öncekinin iki katı. eşekarısıListede 100.000 dolarla beşinci sırada yer alan maskot, Hugo the Hornet.

Rocky’nin 625.000 dolarlık maaşı diğer tüm maskotları geride bırakıyor. Sports Business Journal’ın raporu, maaşının ortalama NBA maskotunun kazandığından yaklaşık 10 kat daha fazla olduğunu gösteriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir