Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ceyhun Güvel Danışmanlık ile Boşanma Süreci

Ceyhun Güvel Danışmanlık ile Boşanma Süreci

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Mersin avukat bürosu merkez olarak, Ceyhun Güvel uzun süredir bu sektörde Türkiye’nin her noktasına danışmanlık hizmeti vermeyi başarmış bir kuruluştur. Özellikle birçok dava üzerinde çalışmalar sergilemiş olan Ceyhun Güvel hem başarılara imza atmıştır hem de adından çokça söz ettirmeyi başarmış bir avukattır. Profesyonel, saygı çerçevesi içerisinde, prestijli, planlı ve programlı bir şekilde müvekkillerine danışmanlık hizmeti sağlayan Ceyhun Güvel oldukça güvenilir bir izlenim bırakmaktadır.

Mersin boşanma avukatı desteği ile aile birliğinin bozulma sürecinde haklarınızı korumayı Ceyhun Güvel ile sağlayabilirsiniz. Boşanma sürecinde haklarınızın korunması sırasında maddi ve manevi taleplerde bulunmak sizin hakkınızdır. Boşanma davalarında talepler içerisinde nafakadan, tazminata kadar birçok talep beyanı vardır. Bu gibi taleplerin sorunsuz bir şekilde yerine gelmesini istiyorsanız gerçekten tecrübeli iyi avukatlardan destek almanız gerekmektedir.

İhaleye Fesat Karıştırma Suçu Nedir?

Mersin ceza avukatı olarak kişilerin bir ihale kapsamında gerçekleştirmiş olduğu hakkaniyetli bu süreçte başka kişilerin ihale üzerinde hilelere başvurarak yasa dışı suçlar sergilemesiyle ortaya çıkan suçları tespit eder. Bu tür durumlarda kamu kurum ve kuruluşlarında meydana gelen kötüye kullanım durumlarının ihaleye fesat karıştırma durumundan dolayı ele alınması gerekir. Bu tip çok boyutlu suçların işleyişini takip etmek oldukça kafa karıştırıcı olabilir bu nedenle uzman bir avukat her zaman önemlidir. Sizlerin belli sebeplerden dolayı katılamadığınız davalarda bile dava akışı için sizi temsil edecek olan avukatlarınızı iyi seçmeniz gerekiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir