Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Burçların şans ve para durumu: 12-18 Haziran! Filiz Özkol yazdı

Burçların şans ve para durumu: 12-18 Haziran! Filiz Özkol yazdı

admin admin - - 5 dk okuma süresi
0
Paylaş

KOÇ: Atılımcı davranışlarınızla dikkat çekmeyi bildiğiniz için herkes sizden farklı şeyler bekliyor. İşinize olan bağlılığınızın sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve kendinizi fazla kaptırmamalısınız.

Paylaş

BOĞA: Bu hafta, iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. İletişim konularında isteklerinizi karşı tarafa kabul ettirebileceğiniz için planlarınızı tüm gücünüzle uygulamaya başlayabilirsiniz.

Paylaş

İKİZLER: Güneş burcunuzda tutuldu. Duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişim içindesiniz. Partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Arkadaşlık bağlarınızı daha da ön plana çıkaracaksınız.

Paylaş

YENGEÇ: Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir hafta. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Çevrenizle güçlü bir duygu alışverişi içindesiniz. Kendinizi net bir şekilde ortaya koymanın zamanı.

Paylaş

ASLAN: Çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz. İnandığınız konularda iş başarınızı ikiye katlıyorsunuz. Planlarınızı aktif bir şekilde uygulayacaksınız.

Paylaş

BAŞAK: Paylaşma duygunuzun yoğun olduğu günlerde yanlış ilişkilere girebilirsiniz. Aşk konusunda doğru zamanı beklemelisiniz. Sosyal ilişkilerinizde arkadaşlarınızın sunacağı tekliflere kayıtsız kalamayacağınız bir gün.

Paylaş

TERAZİ: Partnerinizin duygularına değer vermeli ve olayları onun açısından da değerlendirmelisiniz. Çekim gücünüzü çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz. Bu hafta evinizle ilgili değişim yapabilirsiniz.

Paylaş

AKREP: Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzun farkındasınız. Olayları fazla derin algıladığınız için değerinizin anlaşılmaması sizi kırabiliyor. Sezgilerinizin yüksek olması bazılarını rahatsız edecek. Yaşam heyecanınız artıyor.

Paylaş

YAY: Güneş karşıt burcunuzda tutuldu. Birçok aktivitenin içinde olacaksınız. Hızlı düşünüp acele karar vermeniz gerekebilir. Her anlamda güçlü ve güzel bir gündesiniz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda olmadığınızı unutmayın.

Paylaş

OĞLAK: Yoğun çalışma temponuz sayesinde birçok başarı size gelecek. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz. Kendinizi işinize odaklamaya yönlendirmelisiniz. Bağlantıda olacağınız kişilere yakın davranmalısınız.

Paylaş

KOVA: İş birliğini sevmeniz çevrenizin kalabalıklaşmasına neden oluyor. Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel odaklıyor, başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Maddi konularla ilgili güzel fırsatlar gündemde.

Paylaş

BALIK: Çevrenizle iş birliği içinde çalışmak istemenize rağmen arzuladığınız şartlar gelişmeyebilir. Hevesinizin çabuk geçmesi her işinizi yarım bırakmanıza sebep oluyor. Bu hafta sizi epey şaşırtan durumlar söz konusu olacak.

Şans Postası burç yorumları

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir