Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Blue Jays, Minor League Stint’ten Sonra Mücadele Eden İlk Oyuncu Alek Manoah’ı Çağırdı

Blue Jays, Minor League Stint’ten Sonra Mücadele Eden İlk Oyuncu Alek Manoah’ı Çağırdı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Blue Jays atıcısı Alek Manoah, sezona berbat bir başlangıç ​​yaparken ikinci liglere gönderilmesinden yaklaşık bir ay sonra nihayet The Show’a geri dönüyor.

Menajer John Schneider Salı günü gazetecilere verdiği demeçte, Manoah Cuma günü Tigers’a karşı oynanacak maçın büyük lig kadrosuna yeniden katılacak. Terfisi, 11 turluk bir turu içeren inişli çıkışlı bir küçük lig atamasının ardından geldi, ancak daha sonra Double A’da beş vuruşta 10 vuruş yaptı.

ESPN’ye konuşan Schneider, “O sadece kazanmak istiyor ve bunca zamandır onunla konuşuyor, sadece bunun bir parçası olmak istiyor ve takımımıza her seferinde kazanma şansı vermediği için hayal kırıklığına uğradı,” dedi. “Ama inişlerde ve çıkışlarda burada olmak istiyor.”

25 yaşındaki Manoah, sezona başlamak için çok mücadele etti ve ana dallardaki ilk 13 başlangıcında 6.36 ERA ile 1-7’lik bir rekor kırdı. 5 Haziran’da Astros’a karşı yaptığı gezide ilk vuruştan çıkamadı ve bir yürüyüşte altı koşuya ve dokuz vurucuda yedi vuruşa izin verdi. Bu, rütbesinin düşürülmesinden önceki son büyük lig maçı oldu.

Sağ elini kullanan oyuncu, 2022’de All-Star ve Cy Young Ödülü finalistiydi ve 31 başlangıçta 2,24 ERA ile 16–7’ye gitti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir