Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Bakın: Diamondbacks’ten Zac Gallen Tuhaf Bir Şekilde Bird’e Isınma Konuşmasıyla Vuruyor

Bakın: Diamondbacks’ten Zac Gallen Tuhaf Bir Şekilde Bird’e Isınma Konuşmasıyla Vuruyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Eğer elmas sırtlılar hayranların bu yüzyılda sürahilerinden biri bir kuşa vurduğu her sefer için bir beş senti vardı, Disney Channel şovundan çalmak için iki beş senti olacaktı. Phineas ve Ferbçok değil, ama iki kez olması garip.

Arizona sürahisi Zac Gallen Diamondbacks’in maçı için maç öncesi ısınıyordu. Atletizm Çarşamba öğleden sonra, bir sonraki programlı startından önce. Korsanlar Cuma gününde. Ancak, iki kez Cy Young ilk 10’da bitiren oyuncu, virajlı topunu kırıp bir kuşa çarptığında seans aniden sona erdi.

Haber, Bally Sports Arizona yayınında uygun bir ciddiyetle iletildi ve bir yayıncı, “Kuş artık bizimle değil. Zac Gallen’ın bunu fark etmesi biraz zaman aldı biliyorum ama havada, uçuşun ortasında bir virajlı topla vurdu ve kameralarımız bunu yakaladı.”

Gallen’in kararsızlığı ile Onur Listesi atıcısı Randy Johnson’ın 2001’de ticari markası fastball ile bir güvercini yok etmesi arasında hemen paralellikler kuruldu. Johnson, 24 Mart 2001’de bir bahar antrenman maçında tüylü arkadaşını yok etti. devler Tucson’da.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir