Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Ayı sadece yeni sezon 2 fragmanında bir araya getirmeye çalışıyor

Ayı sadece yeni sezon 2 fragmanında bir araya getirmeye çalışıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

sonunda AyıThe Beef’in ilk sezonunda, The Beef son demlerini yaşıyordu ve restoran çalışanları, hayatta kalmak istiyorlarsa değişimi kucaklamak zorunda kalacaklarını biliyorlardı. Takımın her şeyi sağlam yapıp yapmayacağına dair bir şey söylemek zor. Ayı‘in en yeni 2. sezon fragmanı, ancak umut verici bir değişiklik kesinlikle havada.

Her ne kadar Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) ve Sugar (Abby Elliott) gelecekten umutlu olsa da. Ayı‘ın yeni karavanında, tamamen yeni ve geliştirilmiş bir restoranın açılmasına sadece altı ay varken, müşterilere hizmet vermeye hazır olmadan önce yapılması gereken tüm işler konusunda strese girmeden edemiyorlar. Tadilatlar, yeniden adlandırma, yeni bir menü oluşturma ve daha fazla personel işe alma arasında, eskiden The Beef olarak bilinen The Bear sadece bir makyaj yapmakla kalmıyor, yeniden keşfediliyor ve aslında hiç kimse hepsini başarabileceklerinden emin değil.

Aynı zamanda Carmy ve Sydney, The Bear’da ne servis edeceklerini düşünürken uykuları kaçarken, Marcus (Lionel Boyce) ve Tina (Liza Colón-Zayas) kendilerini bir aşçılık okulu programında büyük olasılıkla ikisinin de düşünmediğini düşünürken bulurlar. hepsinden o kadarını alacaklar. Ancak fragman açıkça gösteriyor ki, tüm streslerine rağmen, AyıŞovun sezonu 22 Haziran’da FX’i vurduğunda, karakterleri muhtemelen belalarından çok daha iyi durumda olacaklar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir