Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Alec Baldwin, İrlanda Doğum Yaptıktan Sonra İlk Toruna Tepki Verdi

Alec Baldwin, İrlanda Doğum Yaptıktan Sonra İlk Toruna Tepki Verdi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Baldwin ailesine bir patron bebek daha katıldı.

Sonrasında Alec Baldwin ve eski karısı Kim Basingerkızı İrlanda Baldwin ilk çocuğunu karşıladı – adında bir kız bebek Hollanda—müzisyen RAC ile birlikte 30 Kaya aktör ve eşi Hilaria Baldwin ilk kez büyükanne ve büyükbaba olma konusundaki heyecanlarını dile getirdi.

18 Mayıs’ta Hilaria, çocuklarıyla bir fotoğraf paylaştı—Carmen9, Rafael7, Leonardo6, romeo5, Eduardo2, Marilu2 ve Ilarya7 ay—bu ay ayrıca yeni unvanlar kazanan.

“Bütün bu teyzeler, amcalar ve biz büyükanne ve büyükbabalar, Hollanda burada olduğu için çok heyecanlıyız!!!” yazdı. “Anne ve babaya, İrlanda ve Andre’ye tebrikler. Sizi çok seviyoruz!”

Alec, “Mucize” yorumunu yaptı.

İrlanda, yeni doğan bebeğinin 18 Mayıs’ta gelişinin haberini, çiftin bir hastane yatağında beyaz bir bere ile sarılı Holland’ı tutarken çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayarak paylaştı. Kuzen ise Hilaria üç kırmızı kalp emojisiyle yorum yaptı. Mutlu Baldwin “Ama çok güzel görünüyorsun” yazdı.

Alec’in erkek kardeşi Billy Baldwin tebriklerini “Dünyaya hoş geldin Baby Girl Holland. Seni seviyoruz.” sözleriyle tamamladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir