Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Akika Kurbanı Bağışında Güvenilir Adres

Akika Kurbanı Bağışında Güvenilir Adres

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Akika kurbanı bir bebeği olanların keserek dağıtması gereken bir adak kurbanıdır. Bu kurbanın kesimi önem taşır. Günümüzde akika kurbanı adaklarını yerine getirmek isteyenler dernekler aracılığıyla bu sorumluluğu yerine getiriyor. Derneklere bağış yapan kişiler bu kurbanın kesilmesine vesile oluyor ve yardıma muhtaç olan kişilere destek sağlıyor.

Derneklerin yapmış oldukları yardımlar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Gıda, giyim, sağlık gereçleri, sünnet, Kuranı Kerim yardımı gibi yardımlarda bu dernekler tarafından yapılıyor. Sizler de akika kurbanı adağınızı gerçekleştirmek ve yardımlarınızın gerçek sahiplerine ulaşmasını sağlamak için profesyonel ve güvenli bir dernekten yardım alabilirsiniz.

Şefkateli Derneği ile Güvenli Bağışlar

Akika kurbanı, şükür kurbanı ve vacip kurbanı gibi adaklarınız var ve bu adakları doğru şekilde dağıtmak istiyorsanız Şefkateli Derneği sitesine ulaşabilirsiniz. Akika kurbanı bağışı yaparak Türkiye ve Dünya genelinde yaşayan milyonlarca mağdura ulaşabilirsiniz. Yardım faaliyetleri hakkında bilgi almak ve içerik edinmek için siteye ulaşabilirsiniz.

Yardıma Muhtaç Ülkelere de Kurban Bağışı Yapın

Afrika, Arakan ve Suriye’deki yardıma muhtaç olan kişilere ulaşmak için siteden destek alabilirsiniz. Yardım faaliyetleri ile ilgili binlerce proje sitede yer alıyor. Dilediğiniz projeye katılarak sizlerde yardım yapabilir ve hayır sever olabilirsiniz. SMS yardımı, zekât yardımı, adak yardımı, gıda kolisi, giyim yardımı ve maddi yardım yapmak için Şefkateli Derneği sitesine ulaşabilirsiniz. Yardımlarınızın gerçekten yardıma ihtiyacı olan kişilere ulaşması için siteyi tercih edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sefkatelidernegi.org.tr/sayfa/akika-kurbani.html

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir