Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Adana’da Çiftler, Evlilik İçin Özel Tarihlerde Yoğun Randevu Talebiyle Evlenme Şubelerini Doldurdu

Adana’da Çiftler, Evlilik İçin Özel Tarihlerde Yoğun Randevu Talebiyle Evlenme Şubelerini Doldurdu

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Çiftler, Özel Tarihler İçin Aylar Öncesinden Randevu Alıyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Evlendirme Şube Müdürlüğü’nde evlilik için özel bir tarih seçen çiftler, aylar öncesinden randevu alarak yoğunluk oluşturdu. Bu yoğunluk nedeniyle nikâh dairesinde zaman zaman 15’er dakikaya düşen aralıklarla çiftlerin nikâhları kıyıldı.

Belediye Yetkililerinden Açıklamalar

Büyükşehir Belediyesi Evlendirme Şube Müdürü Mehmet Özdemir, “Normalde müdürlüğümüzde yılda 3 bin 500, günde ortalama 10 nikâh kıyarken bugün 20 nikâhımız olacak. Kendilerine mutluluklar diliyoruz” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Evlendirme Memuru Dilek Yörük ise, “Normalde hafta içi 6-7 nikah kıyıyoruz ama bugüne özel olarak 17 nikâhımız var. Özel tarihi kimse kaçırmak istemediği için çiftler bugün nikâh yapmak istiyor” şeklinde konuştu.

Çiftlerin Düğün Hikayeleri

Evlilik kararı alan Tolga Köse ile Ayşegül Akin, Adana belediyesinin nikâh salonunda dünyaevine girdi. Akin, “Hafta içi olmasına rağmen özellikle bugünü seçtik. Katılımın az olacağını biliyorduk ama biz hatırlanacak özel bir gün olmasını istedik” derken, damat Tolga Köse 24.04.2024 tarihinde evlenmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir