Borsakredi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Abkant Büküm Hangi Alanlarda Kullanılır?

Abkant Büküm Hangi Alanlarda Kullanılır?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Abkant Büküm CNC yöntemiyle bilgisayardan yönetilerek kontrol edilen bir makinadır. Bu kontrol sistemi ile de makinanın kusursuz çalışması sağlanır. Müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılayan İnokslazer firması oldukça geniş ürün çeşidine sahiptir.

Abkant büküm makinası gibi birçok ürünün imalatını yapar. Metallerin istenilen ebat ve seçeneklerde oluşumunu sağlayarak farklı formata dönüştürür. Birçok çeşidi  bulunmaktadır. Farklı menşei olan ürünlerde mevcuttur. Bunlar sırasıyla aşağıdaki gibidir

 • ABD-Avrupa
 • Çin
 • Yerli üretimler

Birçok alanda kullanımı mevcut olan makine Eskişehir kaynak makinesi kadar talep görür. Müşteri memnuniyetine önem veren firma ürünlerin e de her zaman kalitesinden taviz vermez. Herkesin alabileceği ekonomik bir ürün olmakla beraber, imalathane ve sanayi ürünleri arasında da oldukça revaçta olan bir üründür.

Abkant Büküm ve Yapılış Aşaması

Abkant büküm kendi arasında da çeşitlere ayrılır. Bilgisayar sistemi doğrultusunda, kaç çeşitten oluşacağı, kalıp bilgisi, büküm hızı, parça adedi gibi önemli olan noktalar da mevcuttur. Eskişehir lazer da oldukça önemlidir. Makinanın özellikleri ise;

 • Kalınlığı 12 mm boy
 • 3100 mm kadar sac
 • CNC özelliği olması

 

Kolaylıkla ayarlanabilen makine farklı kademe ayarlarıyla da kullanım için uygun bulunur. İstenilen sonucu alan müşteriler için oldukça önemli bir makinadır. Ekonomik olarak da firmanın sunduğu avantajlar arasında garanti seçeneği de mevcuttur. Merak edilen ürünler hakkında inokslazer sayfasından her zaman hizmet alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir