Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Aaron Rodgers, Bu Sezondan Sonra Jetlerinin Geleceği Hakkında Bir İpucu Bıraktı

Aaron Rodgers, Bu Sezondan Sonra Jetlerinin Geleceği Hakkında Bir İpucu Bıraktı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

ne zaman sorusu Harun Rodgers Emekli olacak yeni sezon olarak 2023 sezonunda çokça gündeme gelmesi bekleniyor. Jetler oyun kurucu Aralık ayında 40 yaşına girecek.

Rodgers daha önce gazetecilere Jets ile “öngörülebilir bir gelecekte” oynamayı planladığını söylese de, dört kez MVP olan Perşembe günü takımla şu ana kadar geçirdiği zaman hakkında konuşurken bu fikri daha da vurgulamış görünüyordu.

Rodgers, “Genç enerjinin ve heyecanın etrafında olmayı seviyorum” dedi. “Bu takımda harika bir his var, genç ve ilk sözleşmelerinde süper yetenekli olan adamların çoğu, birçoğu. … Çaylak anlaşmalarında çok fazla harika oyuncunuz olduğunda, bir şeyler yapabileceğinizi bilmek oldukça heyecan verici. İyi bir penceren var. Bu sadece rekabetçi olabileceğiniz bir yıllık bir şey değil ki bu eğlenceli.”

Rodgers hala 2023 sezonundan sonra emekli olmayacağını açıkça söylemedi, ancak şimdilik New York’ta bir sezondan fazla kalmayı bekliyor gibi görünüyor. Oyun kurucunun hangi kararı vereceğini yalnızca zaman gösterecek.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir