Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. 10 MİLYON DOLARLIK YATIRIM İLE TÜRKİYE’NİN EN PRESTİJLİ SAĞLIK MERKEZİ

10 MİLYON DOLARLIK YATIRIM İLE TÜRKİYE’NİN EN PRESTİJLİ SAĞLIK MERKEZİ

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

DR. Burak Tuncer tarafından 10 milyon dolarlık yatırım ile Ataşehir’de hayata geçirilen Well World Aesthetic & Longevity Clinic, dünya markası olma yolunda adım adım ilerliyor.

Ataşehir’de 2 bin metrekare alanda faaliyet gösteren 45 odalı, bünyesinde genetik, epigenetik, biyoinformatik, Anti-Aging, fonksiyonel tıp uzmanları, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahları, dermatoloji uzmanları, diyetisyenler, diş hekimlerinin yer aldığı ve 3 milyon dolarlık teknolojik altyapıya sahip Well World Aesthetic & Longevity Clinic’in dünya çapında bir hastane olması ve sağlık turizmine öncülük etmesi hedefleniyor.

“DÜNYADA 10 ÜLKEDE”

Amerika başta olmak üzere, Kanada, İsrail, Rusya ve bazı Asya ülkeleri başta olmak üzere 10 ülkede faaliyet gösteren Well World Aesthetic & Longevity Clinic, geleceğin sağlığını tasarlayarak bu sağlık modelini tüm dünyada uygulanabilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Türkiye’de sağlık turizmini değerlendiren Dr. ve iş insanı Burak Tuncer;  “Babamın kurduğu Esteworld markası tarafında dünyada 32 ofis ve Well World Aesthetic & Longevity Clinic tarafında 10 yurt dışı ofisi ile her geçen gün büyüyen bir potansiyele sahibiz. Türkiye sağlık turizminde büyüyen bir ülke konumunda. Çok iyi hekimlere sahibiz. Bu da iyi bir altyapıyla birleştiği zaman her geçen gün önemi daha da artıyor. Bu yükselen ivmeyi korumak için de dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Öncelikle biz bir bütünün parçalarıyız. Dünyada 200 ülkeye 8 milyar insana biz bir bütün olarak en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindiğimiz sürece sağlık turizmi büyüyerek devam edecek ve Türkiye bu konudaki değerini katlayacaktır.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir